Filtrovat podle

Kategorie
more... méně
PLEŤ
more... méně
Určení
more... méně
Typ výrobku
more... méně
Účinek
more... méně
Typ mléka
more... méně
Typ masky
more... méně
Použití
more... méně
Cena
2 30

Seznam produktů značky Aldo Vandini

Aldo Vandini

Prémiová pleťová kosmetika pro vaši vnitřní pohodu.

Dopřejte si chvíle luxusu s kosmetikou aldoVANDINI která se vyznačuje elegantním designem, vinikajúcimi vůněmi a kvalitními složeními.

 • Vandini BEAUTY antistresová pleťová maska ​​12 ml

  2,50 €

  BEAUTY pleťová maska - 3 kroky pro viditelně uvolnění a zklidnění pleti. Květová voda & ošetřující komplex látek pro citlivou a podrážděnou pleť.

 • Vandini ENERGY tělové mléko pro normální až suchou pokožku 200 ml

  5,00 €

  Energizující tělové mléko pro normální až suchou pokožku.KVETOVÁ VODA & ošetřující komplex látek: extrakt KVĚTU POMERANČ, babassuový olej a ENERGY- komplex s pomerančovým olejem a bambucké máslo optimalizuje přirozenou rovnováhu vlhkosti pokožky.Povzbudzujúca vůně květů pomeranče oživuje vaši mysl! Rychle vsakující textura se vzácnou vodou květu účinně ošetřuje pokožku a posiluje její přirozené ochranné funkce. Dopřejte pokožce citelné osvěžení. * Netestováno na zvířatech * vegany * DERMATOLOGICKY potvrzeno. Složení viď.Ingredients. Vyrobeno v Německu.

 • Vandini BEAUTY noční pleťová maska ​​12 ml

  2,50 €

  BEAUTY PLEŤOVÁ MASKA-3 kroky pro viditelně revitalizovanou pleť přes noc.KVETOVÁ VODA & ošetřující komplex látek pro normální až suchou pleť. 1.MICERÁLNY mycí GEL s hamamelisu dokonale čistí a odstraňuje nečistoty.Optimálna příprava na následnou péči. Návod: naneste na vlhký obličej a krk, omyjte pleť vytvořenou jemnou pěnou a opláchněte vlažnou vodou.2. Regenerační maska ​​s MORUŠOU..Intenzívna ošetřující maska ​​posiluje krásu pleti přes noc.Vsakuje rychle a posiluje schopnost pleti přijímat a dlouhodobě vázat pečující látky.Pleť je hydratovaná, hladká a vláčna.Návod: Večer naneste rovnoměrně na pleť, kromě očí, úst a nechte působit přes noc. 3.HĹBKOVE Obnovující sérum s výtažkem PARAKRESSE podporuje přirozenou regenerační schopnost pleti.Zabraňuje tvorbě vrásek a dává pleti zářivě svěží vzhľad.Návod: Ráno naneste sérum na konečky prstů, jemným ťukání a krouživými pohyby zapracujte do pleti. * Netestováno na zvířatech * vegany * DERMATOLOGICKY potvrzeno. Složení viď.Ingredients.Vyrobené v Německu.

 • Vandini tělové bambucké máslo 200 ml

  6,00 €

  Tělové bambucké maslo.Ultra intenzivní péče pro všechny typy pokožky a velmi suché oblasti na pokožke.Bohaté složení mix KVĚTINOVÉ VODY & ošetřující komplex látek plus 5% BAMBUCKÉ MÁSLO a HYALORON udržuje vlhkost a dlouhodobě ošetřuje velmi suché části pokožky.Zvodná vůně květů rozmazlí vaši mysl! Dopřejte pokožce citelné ošetření a dokonalou regeneraci. * Netestováno na zvířatech * vegany * DERMATOLOGICKY potvrzeno. Složení viď.Ingredients. Vyrobeno v Německu.

 • Vandini - ENERGY - kovová lucerna metal

  30,00 €

  Kosmetické výrobky jsou určeny pro normální a suchou pokožku. Květová voda & ošetřující komplex látek: extrakt květu POMERANČ, babassuový olej a ENERGY - komplex s pomerančovým olejem udržuje přirozenou rovnováhu vlhkosti pokožky.

 • Vandin FIRMING zpevňující tělové mléko pro napnutou a hladší pokožku 200 ml

  5,00 €

  Zpevňující tělové mléko pro napnutou a hladší pokožku. Květová voda & ošetřující komplex látek: extrakt lotosového květu, ZELENÁ KÁVA, OPTIMÁLNÍ tvarovací KOMPLEX s KOFEINEM a mořskými řasami vsakuje rychle a viditelně zlepšuje elastičnost pokožky.Osviežujúca vůně lotosového květu povzbudí a inspiruje vaši mysl! Šetrná textura se vzácnou vodou květu účinně ošetřuje pokožku, která zůstává rovnoměrně hladká.Doprajte pokožce citelné a dokonalé ošetrenie.Použitie: množství velikosti ořechu masírujte krouživými pohyby na vlhké pokožce. Poté důkladně opláchněte. * Netestováno na zvířatech * vegany * DERMATOLOGICKY potvrzeno. Složení viď.Ingredients. B.Bystrica.Vyrobené v Německu

 • Vandini FIRMING krém na ruce pro obnovu pokožky 75 ml

  3,00 €

  Zpevňující krém na ruce pro obnovu pokožky. Květová voda & ošetřující komplex látek: extrakt lotosového květu, ZELENÁ KÁVA, OPTIMÁLNÍ tvarovací KOMPLEX s KOFEINEM a mořskými řasami vsakuje rychle a zlešuje elastičnost pokožky rúk.Osviežujúca vůně lotosového květu povzbudí vaši mysl! Šetrná textura se vzácnou vodou květu účinně ošetřuje pokožku rukou, která zůstává kouzelně krásna.Doprajte pokožce citelné a dokonalé ošetření. * Netestováno na zvířatech * vegany * DERMATOLOGICKY potvrzeno. Složení viď.Ingredients. B.Bystrica.Vyrobené v Německu.

 • Vandini BEAUTY hloubkově čistící pleťová maska ​​12 ml

  2,50 €

  BEAUTY PLEŤOVÁ MASKA - 3 kroky pro viditelně čistou a jemnou pleť. Květová voda & ošetřující komplex látek pro pleť náchylnou na znečištění.

 • Vandini VITALITY sprchový gel pro suchou a náročnou pokožku 200 ml

  4,50 €

  Vitalizující sprchový gel pro suchou a náročnou pokožku.KVETOVÁ VODA & ošetřující komplex látek: extrakt KVĚTU VANILKY, makadamový OLEJ, a VITALITY- komplex s vitaminem E a Allantoin regeneruje přirozenou bariérovou funkci pokožky.Zvodná vůně květu VANILKY rozmazlí vaši mysl! Šetrná textura se vzácnou vodou květu intenzivně regeneruje pokožku a posiluje její přirozené ochranné funkce. Dopřejte pokožce citelnou a dokonalou regeneraci. * Netestováno na zvířatech * vegany * DERMATOLOGICKY potvrzeno. Složení viď.Ingredients. Vyrobeno v Německu.

 • Vandini BEAUTY hydratační pleťová maska ​​12 ml

  2,50 €

  BEAUTY pleťová maska - 3 kroky pro rozzářený a nadýchaný vzhled pleti. Květová voda & ošetřující komplex látek pro všechny druhy pleti.

 • Vandini HYDRO hydratační krém na ruce pro normální až suchou pokožku 75 ml

  3,00 €

  Hydratační krém na ruce pro normální až suchou pokožku.KVETOVÁ VODA & ošetřující komplex látek: extrakt květy magnólie, mandlové mléko a hydro- komplex s bambuckého másla pro dokonalou hydrataci pokožky.Jemná vůně květů magnólie pohladí vaši mysl! Šetrná textura se vzácnou vodou květu rychle vsakuje a dokonale pokožku hydratuje.Doprajte pokožce citelné a dokonalé ošetření. * Netestováno na zvířatech * vegany * DERMATOLOGICKY potvrzeno. Složení viď.Ingredients.Vyrobené v Německu.

 • VANDINI sensitive Eau de parfum 50 ml

  14,00 €

  Eau de Parfum.Pôvabné momenty s přeměnou na sebevědomou smyslnost.

  Tajemnou ženskou kompozici vůně otevírá JASMÍN doprovázen svůdnými akordy vůně leknínu a FIALKY.Harmóniu vůně zdokonaluje santalové drevo.Eau de ParfumVám dává eleganci i umožňuje vždy potřebné osvěžení a regeneraci. * Netestováno na zvířatech * vegany * DERMATOLOGICKY potvrzeno. Složení viď.Ingredients. Vyrobeno v Německu.

 • VANDINI nutri Eau de parfum 50 ml

  14,00 €

  Eau de Parfum.Inšpirujúca a jednoduše okouzlující vôňa.Zvodná a fascinující vůně pro inspirování vaší mysli pro vše nové každý deň.Zmyselná, exotická a magická vůně a jemný vánek decentnosti s lehkostí květu PIVONKY.Eau de Parfum Vám dává eleganci i umožňuje vždy potřebné osvěžení a regeneraci. * Netestováno na zvířatech

  * Vegani * DERMATOLOGICKY potvrzeno. Složení viď.Ingredients. Vyrobeno v Německu.

 • VANDINI vitality Eau de parfum 50 ml

  14,00 €

  Eau de Parfum.Hravosť a exotika jako forma pohlazení vaší mysle.Pôžitok lehkého snění zůstat sám sebou na malém ostrově a posílit svou myseľ.Jemný vánek od jižního moře s příjemnou vůní teplé vanilky a exotické orchideje Vás zahalí do pocitu velké inspirace na dovolenku.Neodolateľná přitažlivost intenzivního pohlazení a snívania.Eau de Parfum Vám dává energii, jakož i umožňuje vždy potřebné osvěžení a regeneraci. * Netestováno na zvířatech * vegany * DERMATOLOGICKY potvrzeno. Složení viď.Ingredients. .Vyrobeno v Německu.

 • Vandini FIRMING zpevňující sprchový peeling pro obnovu pokožky 200 ml

  4,50 €

  Zpevňující sprchový peeling pro obnovu pokožky. Květová voda & ošetřující komplex látek: extrakt lotosového květu, ZELENÁ KÁVA, OPTIMÁLNÍ tvarovací KOMPLEX s KOFEINEM a mořskými řasami způsobuje díky peelingovým částečkám mikrocirkulaci během umývania.Osviežujúca vůně lotosového květu povzbudí vaši mysl! Šetrná textura se vzácnou vodou květu účinně ošetřuje pokožku, která zůstává rovnoměrně hladká a pevná.Doprajte pokožce citelné a dokonalé ošetrenie.Použitie: množství velikosti ořechu masírujte krouživými pohyby na vlhké pokožce. Poté důkladně opláchněte. * Netestováno na zvířatech * vegany * DERMATOLOGICKY potvrzeno. Složení viď.Ingredients. Vyrobeno v Německu.

 • Vandini HYDRO hydratační tělový krém pro normální až suchou pokožku 200 ml

  6,00 €

  Hydratační tělový krém pro normální až suchou pokožku.KVETOVÁ VODA & ošetřující komplex látek: extrakt květy magnólie, mandlové mléko a hydro- komplex s bambuckého másla pro dokonalou hydrataci pokožky.Jemná vůně květů magnólie pohladí vaši mysl! Šetrná textura se vzácnou vodou květu účinně ošetřuje pokožku a posiluje její přirozené ochranné funkce. Dopřejte pokožce citelné a dokonalé ošetření. * Netestováno na zvířatech * vegany * DERMATOLOGICKY potvrzeno. Složení viď.Ingredients. Vyrobeno v Německu.

 • Vandini - HYDRO - dřevěná lucerna

  30,00 €

  Určené pro normální a suchou pokožku. Květová voda & ošetřující komplex látek: extrakt květy magnólie, mandlové mléko a HYDRO - komplex s bambuckého másla pro dokonalou hydrataci pokožky.