Filtrovat podle

Cena

Cena

 • 55,00 Kč - 130,00 Kč

Určení

Určení

Typ pleti

Typ pleti

Intimní hygiena

Aktivní filtry

 • FRIA - jemné utěrky pro seniory na intimní místa 60 ks

  99,50 Kč

  Jednorázové utěrky jsou vyrobeny z extra jemného materálu s vysokým vyváženým účinkem a udržováním přirozené úrovně pH. S obsahem heřmánku, AVENA, BIO extraktu měsíčku lékařského speciálně určené pro každodenní péči o lidi na lůžku bez použití vody. Dermatologicky testováno. Neobsahují Alkohol.

 • Sanosan MAMA tampony během kojení 30 ks

  74,00 Kč

  SANOSAN mama tampóny jsou příjemné, měkké a pohodlně odsají odkvapávajúce mateřské mléko v období mezi kojením.

 • SANOSAN - máma ochranný krém na citlivé bradavky 50 ml

  130,00 Kč

  SANOSAN mama ochranný krém na citlivé bradavky obsahuje pouze 100% lanolin, který ošetřuje namáhané či poškozené bradavky během a po kojení. Kůže matky má speciální potřeby během těhotenství a po něm. Výrobky SANOSAN mama mají cenné přírodní složky, které vám pomohou hýčkat vaši pokožku.

 • FRIA bio jemný a upokující mycí gel na intimní místa 250 ml

  81,50 Kč

  Bio jemný a zklidňující mycí gel na intimní miesta.Špeciálne složení z látek 100% z biologického pěstování a z konzervantů 100% prírodnéhopôvodu.Propolis, damašská růže, měsíček lékařský jsou zárukou optimální ochrany a bezpečné péče o intimní hygienu citlivé pokožky. Šetrné složení obsahuje kyselinu mléčnou a zajišťuje ochranu před infekciou.Udržuje zdravou přirozenou úroveň pH a chrání před ženskými obtížemi a podrážděním.

  testováno a schváleno pod gynekologickou kontrolou. Neobsahuje parabeny, peg, SLES a sls.Len pro venkovní použití.

  Doporučení: Intimní místa omyjte ráno a večer a důkladně opláchněte vodou.Zloženie viz Ingredients. Vyrobeno v Itálii.

 • FRIA bio osvěžující mycí gel na intimní místa 250 ml

  81,50 Kč

  Bio osvěžující mycí gel na intimní miesta.Špeciálne složení z látek 100% z biologického pěstování a z konzervantů 100% přírodního pôvodu.Zelený čaj, římský heřmánek a tymián je zárukou optimální a bezpečné péče o intimní hygienus příjemným pocitem svěžesti a komfortu po celý den. Šetrné složení obsahuje kyselinu mléčnou a zajišťuje ochranu před infekciou.Udržuje zdravou přirozenou úroveň pH a chrání před ženskými obtížemi a podrážděním .Testované a schválené pod gynekologickou kontrolou. Neobsahuje parabeny, peg, SLES a sls. Jen vnější použitie.Doporučenie: Intimní místa omyjte ráno a večer, a důkladně opláchněte vodou.Zloženie viz Ingredients.Vyrobené v Itálii.