Péče o tělo

Pouze pravidelná péče je zárukou krásné a hebké pokožky, která je zrcadlem Vašeho zdraví. Vitamíny a minerály můžete dodat tělu nejen potravou, ale i pečujícím olejem. V avenide máme tělové gely, mléka, spreje, zpevňující, hydratační a remodelační krémy značek Vandini, RYOR , Cera di Cupra a mnohé jiné. Kosmetiku potřebuje každý proto neuděláte chybu pokud kousek péče darujete svým blízkým. Dárkové kazety obsahují vše potřebné pro dokonalou a kompletní péči Vašeho těla. Nekončící množství vůní čeká jen na Vás.

Existuje 38 produktů.

Zobrazení 1-24 z 38 položek

Aktivní filtry

 • Vandini HYDRO hydratační tělový krém pro normální až suchou pokožku 200 ml

  163,00 Kč

  Hydratační tělový krém pro normální až suchou pokožku.KVETOVÁ VODA & ošetřující komplex látek: extrakt květy magnólie, mandlové mléko a hydro- komplex s bambuckého másla pro dokonalou hydrataci pokožky.Jemná vůně květů magnólie pohladí vaši mysl! Šetrná textura se vzácnou vodou květu účinně ošetřuje pokožku a posiluje její přirozené ochranné funkce. Dopřejte pokožce citelné a dokonalé ošetření. * Netestováno na zvířatech * vegany * DERMATOLOGICKY potvrzeno. Složení viď.Ingredients. Vyrobeno v Německu.

 • Vandini FIRMING zpevňující sprchový peeling pro obnovu pokožky 200 ml

  109,50 Kč

  Zpevňující sprchový peeling pro obnovu pokožky. Květová voda & ošetřující komplex látek: extrakt lotosového květu, ZELENÁ KÁVA, OPTIMÁLNÍ tvarovací KOMPLEX s KOFEINEM a mořskými řasami způsobuje díky peelingovým částečkám mikrocirkulaci během umývania.Osviežujúca vůně lotosového květu povzbudí vaši mysl! Šetrná textura se vzácnou vodou květu účinně ošetřuje pokožku, která zůstává rovnoměrně hladká a pevná.Doprajte pokožce citelné a dokonalé ošetrenie.Použitie: množství velikosti ořechu masírujte krouživými pohyby na vlhké pokožce. Poté důkladně opláchněte. * Netestováno na zvířatech * vegany * DERMATOLOGICKY potvrzeno. Složení viď.Ingredients. Vyrobeno v Německu.

 • Vandini ENERGY tělový krém pro normální až suchou pokožku 200 ml

  163,00 Kč

  Energizující tělový krém pro normální až suchou pokožku.KVETOVÁ VODA & ošetřující komplex látek: extrakt KVĚTU POMERANČ, babassuový olej a ENERGY- komplex s pomerančovým olejem a bambucké máslo optimalizuje přirozenou rovnováhu vlhkosti pokožky.Povzbudzujúca vůně květů pomeranče oživuje vaši mysl! Lehká rychle vsakující textura se vzácnou vodou květu účinně ošetřuje pokožku a posiluje její přirozené ochranné funkce. Dopřejte pokožce citelné osvěžení. * Netestováno na zvířatech * vegany * DERMATOLOGICKY potvrzeno. Složení viď.Ingredients. B.Bystrica.Vyrobené v Německu.

 • Vandin FIRMING zpevňující tělové mléko pro napnutou a hladší pokožku 200 ml

  127,50 Kč

  Zpevňující tělové mléko pro napnutou a hladší pokožku. Květová voda & ošetřující komplex látek: extrakt lotosového květu, ZELENÁ KÁVA, OPTIMÁLNÍ tvarovací KOMPLEX s KOFEINEM a mořskými řasami vsakuje rychle a viditelně zlepšuje elastičnost pokožky.Osviežujúca vůně lotosového květu povzbudí a inspiruje vaši mysl! Šetrná textura se vzácnou vodou květu účinně ošetřuje pokožku, která zůstává rovnoměrně hladká.Doprajte pokožce citelné a dokonalé ošetrenie.Použitie: množství velikosti ořechu masírujte krouživými pohyby na vlhké pokožce. Poté důkladně opláchněte. * Netestováno na zvířatech * vegany * DERMATOLOGICKY potvrzeno. Složení viď.Ingredients. B.Bystrica.Vyrobené v Německu

 • Vandini tělové bambucké máslo 200 ml

  163,00 Kč

  Tělové bambucké maslo.Ultra intenzivní péče pro všechny typy pokožky a velmi suché oblasti na pokožke.Bohaté složení mix KVĚTINOVÉ VODY & ošetřující komplex látek plus 5% BAMBUCKÉ MÁSLO a HYALORON udržuje vlhkost a dlouhodobě ošetřuje velmi suché části pokožky.Zvodná vůně květů rozmazlí vaši mysl! Dopřejte pokožce citelné ošetření a dokonalou regeneraci. * Netestováno na zvířatech * vegany * DERMATOLOGICKY potvrzeno. Složení viď.Ingredients. Vyrobeno v Německu.

 • Alkmene BIO Koňská mast 150 ml

  98,00 Kč

  alkmene® koňský balzám je perfektní po dlouhém fyzicky náročném dni.

 • Vandini HYDRO hydratační tělové mléko pro normální až suchou pokožku 200 ml

  127,50 Kč

  Hydratační tělové mléko pro normální až suchou pokožku.KVETOVÁ VODA & ošetřující komplex látek: extrakt květy magnólie, mandlové mléko a hydro- komplex s bambuckého másla pro dokonalou hydrataci pokožky.Jemná vůně květů magnólie pohladí vaši mysl! Šetrná textura se vzácnou vodou květu účinně ošetřuje pokožku a posiluje její přirozené ochranné funkce. Dopřejte pokožce citelné a dokonalé ošetření. * Netestováno na zvířatech * vegany * DERMATOLOGICKY potvrzeno. Složení viď.Ingredients. Vyrobeno v Německu

 • Vandini ENERGY tělové mléko pro normální až suchou pokožku 200 ml

  127,50 Kč

  Energizující tělové mléko pro normální až suchou pokožku.KVETOVÁ VODA & ošetřující komplex látek: extrakt KVĚTU POMERANČ, babassuový olej a ENERGY- komplex s pomerančovým olejem a bambucké máslo optimalizuje přirozenou rovnováhu vlhkosti pokožky.Povzbudzujúca vůně květů pomeranče oživuje vaši mysl! Rychle vsakující textura se vzácnou vodou květu účinně ošetřuje pokožku a posiluje její přirozené ochranné funkce. Dopřejte pokožce citelné osvěžení. * Netestováno na zvířatech * vegany * DERMATOLOGICKY potvrzeno. Složení viď.Ingredients. Vyrobeno v Německu.

 • HERBAVERA koňský EISGEL s konopí 500 ml

  170,50 Kč

  Koňský eis gel. Masáž chladivým Koňským eis gelem HERBAVERA má výborné účinky na pokožku a uvolnění pohybového ústrojí. Účinek kaštana koňského, kostivalu, tajných bylin a konopí je pravým potěšením pro unavené tělo. Masáž balzámem je dobrým pomocníkem s ošetřením namáhaných zad, šlach, svalů a lokálních otoků. Eis gel rychle vyvolává intenzivní ochlazení, osvěžení a prokrvení, čímž zvyšuje působení účinných látek a urychluje regeneraci. Konopný olej a konopné výtažky mají výborné působení na pokožku a zvyšují působení celého přípravku.

 • Vandini NUTRI výživné tělové mléko pro suchou pokožku 200 ml

  127,50 Kč

  Bohatá péče jemně vonící po pivoňka. Rychle se vstřebává a dodává pokožce náchylné k suchu intenzivní péči a pružnost.

 • HERBAVERA koňský balzám s konopí 500 ml

  170,50 Kč

  Koňský balzám. Masáž koňským balzámem má výborné účinky na pokožku a uvolnění pohybového ústrojí. Účinek jírovce koňského, kostivalu, tajných bylin a konopí se synergicky násobí a je pravým potěšením pro unavené tělo. Masáž balzámem je dobrým pomocníkem s ošetřením namáhaných zad, šlach, svalů a lokálních otoků. Balzám rychle vyvolává intenzivní osvěžení a prokrvení, čímž zvyšuje působení účinných látek a urychluje regeneraci. Máta, mentol a kafr mají mírně chladivý účinek. Konopný olej a konopné výtažky mají výborné působení na pokožku a zvyšují působení celého přípravku.

 • Vandini SENSITIVE tělové mléko fialka a ryžové mléko pro citlivou pokožku 200 ml

  127,50 Kč

  Jemná péče vonící po fialkách. Rychle se vstřebává, chrání citlivou pokožku a posiluje její přirozenou ochrannou funkci.

 • HERBAVERA koňský balzám s konopí 200 ml

  104,50 Kč

  Koňský balzám. Masáž koňským balzámem má výborné účinky na pokožku a uvolnění pohybového ústrojí. Účinek jírovce koňského, kostivalu, tajných bylin a konopí se synergicky násobí a je pravým potěšením pro unavené tělo. Masáž balzámem je dobrým pomocníkem s ošetřením namáhaných zad, šlach, svalů a lokálních otoků. Balzám rychle vyvolává intenzivní osvěžení a prokrvení, čímž zvyšuje působení účinných látek a urychluje regeneraci. Máta, mentol a kafr mají mírně chladivý účinek. Konopný olej a konopné výtažky mají výborné působení na pokožku a zvyšují působení celého přípravku.

 • Alkmene BIO krémový sprchový gel měsíčkem lékařským 250 ml

  99,50 Kč

  Intenzivní krémový sprchový gel se silou léčivých rostlin pro velmi suchou pokožku.

 • HERBAVERA koňský balzám hřejivý s konopí a skořicí 500 ml

  170,50 Kč

  Koňský hřejivý balzám. Masáž koňským hřejivým balzámem HERBAVERA má výborné účinky na pokožku, uvolnění a přehřátí pohybového ústrojí. Aktivní látky kafr, kapsaicin a skořice silně prokrvují pokožku a dochází k jejímu intenzivnímu přehřátí. Účinky kaštana koňského, kostivalu, tajných bylin a konopí se synergicky násobí a jsou pravým potěšením pro unavené tělo. Mají uklidňující a relaxační účinky, uvolňují napětí po fyzické zátěži. Masáž balzámem je dobrým pomocníkem s ošetřením namožených zad, šlach, svalů a lokálních otoků. Balzám rychle vyvolává intenzivní přehřátí a prokrvení, čímž zvyšuje působení účinných látek a urychluje regeneraci. Konopný olej a konopné výtažky mají výborné působení na pokožku a zvyšují působení celého přípravku.

 • FRIA antibakteriální vlhčené ubrousky 12 ks

  32,00 Kč

  Vysoce účinné ubrousky s čistícím a dezinfekčním účinkem.

 • HERBAVERA slivovicové mazání s konopí 500 ml

  170,50 Kč

  Slivovicová mast obsahuje valašskou slivovici, jírovec koňský a kostival. Slivovicová mast s konopou je nový, jedinečný výrobek založený na zkušenostech lidových tradicí. Valašská slivovice je tradiční a univerzální prostředek v boji proti všem neduhům a trápením. Masáž slivovicovou mastí má výborné účinky na pokožku a uvolnění pohybového ústrojí. Slivovice doplněná účinkem jírovce koňského, kostivalu a směsí tajných bylin je pravým potěšením pro unavené tělo. Masáž balzámem je dobrým pomocníkem s ošetřením namáhaných zad, šlach, svalů a lokálních otoků. Rychle vyvolává intenzivní osvěžení a prokrvení, čímž zvyšuje působení účinných látek a urychluje regeneraci. Mast oproti čistě lihovým přípravkům nevysušuje pokožku. Konopný olej a konopné výtažky mají výborné působení na pokožku a zvyšují působení celého přípravku.

 • FRIA uklidňující čistící tělové utěrky pro seniory 24 ks

  98,00 Kč

  Jednorázové utěrky vyrobené z extra pevného materálu. Mají vysoký čisticí a dezinfekční, zvláčňující a osvěžující účinek. Udržují přirozenou úroveň pH. S obsahem bisabol oleje alantoinu, ALOE VERA a VITAMINU E jsou vhodné pro každodenní péči o lidi na lůžku bez použití vody. Dermatologicky testováno. Neobsahují alkohol.

 • Alkmene BIO tělové mléko s měsíčkem lékařským 250 ml

  111,00 Kč

  Intenzivní krémové tělové mléko se silou léčivých rostlin pro suchou, namáhanou a zatěžovanou pokožku.

 • HERBAVERA konopný balzám s aloe vera 500 ml

  170,50 Kč

  Konopný balzám HERBAVERA s aloe vera a heřmánkem má výborný účinek na pokožku. V přípravcích HERBAVERA je používán konopný olej lisovaný za studena, který si ponechává maximum biologicky účinných látek a má velmi příznivé účinky na kůži a její regeneraci. Aloe vera, jako královna rostlin, ideálně rozšiřuje spektrum účinnosti balzámu a pomáhá urychlit regeneraci pokožky. Balzám je vynikající i při ošetření suché a popraskané pokožky a při drobných kožních problémech. Díky jeho dobrým kluzným vlastnostem jej lze používat i pro masáže.

 • FRIA - jemné utěrky pro seniory na intimní místa 60 ks

  99,50 Kč

  Jednorázové utěrky jsou vyrobeny z extra jemného materálu s vysokým vyváženým účinkem a udržováním přirozené úrovně pH. S obsahem heřmánku, AVENA, BIO extraktu měsíčku lékařského speciálně určené pro každodenní péči o lidi na lůžku bez použití vody. Dermatologicky testováno. Neobsahují Alkohol.

 • HERBAVERA konopná vazelína 8% s heřmánkem 100 ml

  104,50 Kč

  Konopná vazelína s heřmánkem na rty a suchou pokožku. Konopný olej za studena lisovaný má výborné regenerační účinky i na suchou pokožku.