Zásilkovna

Zásilkovna představuje moderní a zákaznicky velmi pohodlný způsob dopravy objednaného zboží. Ten je založen na široké síti výdejních míst. Zásilkovna pobočky přímo neprovozuje, jsou jimi zpravidla lokální provozovny nejrůznějších druhů, výdejní místo proto můžete najít na své nejbližší čerpací stanici, v samoobsluze, papírnictví, čistírně oděvů, restauraci, kopírovacím centru nebo třeba parfumerii.

Díky tomuto systému disponuje Zásilkovna více než 1 600 výdejními místy na území České republiky, a to jak v městských, tak ve venkovských oblastech, kam doručuje levně do dvou dnů. Navíc poskytuje moderní službu sledování zásilek, vždy tedy víte, kde se váš balíček nachází a kdy doputuje až k vám.

Zásilkovna se snaží být lepší alternativou tradičních zásilkových služeb, s nimiž bojuje hlavně pohodlím při doručování. Na zazvonění dopravce nemusíte čekat doma, balíček si objednáte k nejbližšímu partnerovi Zásilkovny, u kterého na vás počká 7 dní. Nemůžete-li si ho v této lhůtě vyzvednout, v mobilní aplikaci či na webu máte možnost úschovu zdarma prodloužit až na tři týdny.

do 5kg Dobírka
79,5Kč 26,98Kč

Kurýr

Není definován konkrétní přepravce. Smluvního přepravce vybíráme podle aktuální situace, kvality doručení a vytížení zařazených přepravců. Cena, kterou zaplatíte vy, bude vždy stejná. Kvalita služby bude zachována bez rozdílu. V případě dodání na soukromou adresu Vás bude společnost prostřednictvím SMS zprávy informovat o čase doručení dle Vaší lokality. Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Pokud nebudete přepravcem zastiženi, obdržíte do schránky informaci ohledně následujícího termínu doručení.

do 1kg do 2kg do 5kg do 10kg Dobírka
107,50kč 122Kč 171Kč 222Kč 26,98Kč