Filtrovat podle

Určení

Určení

Péče o nohy

Nohy nás nesou den co den směrem, který jim ukazujeme a my na ně neprávem zapomínáme. Renomované značky Dulgon a Timodor připravili pro své klienty kolekci krémů, gelů, sprejů a solí věnovaných právě nohám , které jsou základem naší rovnováhy. V online drogerii najdete i krém pro zjemnění popraskané pokožky na patách, spreje s mentolem, chladivé, vitalizující, hydratační a pečující gely, které Vašim nohám dodají potřebnou sílu pro další kroky. Extrakty z limetky a máty odstraní únavu. Sůl s kyslíkem as výtažkem z kaštanu koňského chodidla oživí a tonizuje. Připravte si prospěšný a blahodárný koupel nohou, které po něm budou jako znovuzrozené.

Existuje 17 produktů.

Zobrazení 1-17 z 17 položek

Aktivní filtry

 • Timodore krém na popraskané paty 75 ml

  Timodore intenzivní krém na popraskané paty. S obsahem urea, betainu, alantoinu suchou pokožku nohou hydratuje a efektivně zabraňuje vysoušení.

 • Timodore kyslíková sůl pro koupel nohou 400 g

  Osvěžuje, tonizuje a dezinfikuje unavené nohy. Speciální složení ze směsí solí, aromatických olejů a extraktu jírovce snižuje bolest, tlumí otoky a poskytuje úplnou relaxaci. Vhodné pro úlevu nadměrně zatěžovaných nohou.

 • Timodore antibakteriální sprej na nohy se zázvorem 150 ml

  Osvěžující sprej na nohy s antibakteriálním účinkem. Extrakt tymiánu a zázvoru nohy chrání, ošetřuje a osvěžuje během celého dne. Můžete použít i jako sprej do bot.

 • Timodore antibakteriální sprej na nohy 150 ml

  Osvěžující sprej na nohy s antibakteriálním účinkem. Vaše nohy chladí, ošetřuje a osvěžuje s dlouhodobým účinkem. Můžete použít i jako sprej do bot.

 • Timodore přírodní minerální pemza s dvojitým účinkem 1ks

  Přírodní minerální pemza s dvojím účinkem.Zelená část odstraňuje suchou, ztvrdlou, drsnou a zrohovatělou pokožku na chodidlech. Po použití bílé části zůstává pokožka hladká a jemná.Vhodné na odstraňování nečistot i na loktech a kolenách.Použitie: navlhčete pemzu horkou vodou, přidejte trochu mýdla a jemně třete ošetřované miesta.Upozornenie: Držte mimo dosah detí.Nevhodné pro děti do tří rokov.Nepoužívajte na podrážděnou, červenou a poraněnou pokožku.Len pro venkovní použití.Vyrobeno v Itálii.

 • Timodore antibakteriální deodorant krém na chodidla 50 ml

  Antibakteriální deodorant krém na chodidlá.Ideálne řešení nadměrného pocení a odstranění nepříjemného zápachu.Komplex látek s extraktem tymiánu s antibakteriálními a ošetřujícími vlastnostmi zabraňuje zápachu, reguluje pot a udržuje chodidla suché a svěží celý den. Návod: aplikujte na čisté chodidla a jemně v masírujte. Dermatologicky testováno. Bez parabénov.Upozornenie: Držte mimo dosah detí.Nevhodné pro děti do tří rokov.Len na vnější použití.Pokud vznikne alergická reakce nepoužívajte.Chráňte oči a sliznicu.Nepoužívajte na podrážděnou, červenou a poraněnou pokožku.ZLOŽENIE viď.INGREDIENTS.Vyrobeno v Itálii.

 • Timodore antibakteriální deodorant pudr na chodidla 75 ml

  Antibakteriální deodorant pudr na chodidlá.Ideálne řešení nadměrného pocení a odstranění nepříjemného zápachu..Komplex látek s extraktem tymiánu s antibakteriálními a čisticími vlastnostmi zabraňuje zápachu, reguluje pot a udržuje chodidla suché a svěží celý den. Návod: každé ráno aplikujte pudr na chodidla mezi prsty, do ponožky a obuvi. Dermatologicky testováno.

  Bez parabénov.Upozornenie: Držte mimo dosah detí.Nevhodné pro děti do tří let, Po použití obal uzavřete a umyjte si důkladně ruky.Nevdychovať.Len na vnější použití.Pokud vznikne alergická reakce nepoužívejte.

  Chraňte oči a sliznicu.Nepoužívajte na podrážděnou, červenou a poraněnou pokožku.Držte mimo velkého chladu a tepla.

  SLOŽENÍ viď.INGREDIENTS.

  Vyrobeno v Itálii.

 • Timodore antibakteriální deodorant anti-perspirant pudr na chodidla se zázvorem 75 ml

  Antibakteriální deodorantanti-perspirant pudr na chodidla se zázvorom.Ideálne řešení nadměrného pocení a odstranění nepříjemného zápachu..Komplex látek s extraktem tymiánu s antibakteriálními a čisticími vlastnostmi zabraňuje zápachu, reguluje pot a udržuje chodidla suché a svěží celý den. Návod: každé ráno aplikujte pudr na chodidla mezi prsty, do ponožky a obuvi. Dermatologicky testováno.Bez parabénov.Upozornenie: Držte mimo dosah detí.Nevhodné pro děti do tří let, Po použití obal uzavřete a umyjte si důkladně ruky.Nevdychovať.Len na vnější použití.Pokud vznikne alergická reakce nepoužívejte.Chraňte oči a sliznicu.Nepoužívajte na podrážděnou, červenou a poraněnou pokožku.Držte mimo velkého chladu a tepla.SLOŽENÍ viď.INGREDIENTS.Vyrobeno v Itálii.

 • Pudr bambus [dispenzer] na proleženiny, mykózy a pro sportovce 30g

  Zásyp vhodný pro dospělé na opruzeniny, proleženiny, mykózy na různých částech těla vhodný i pro športocov. Vyniká svou mimořádnou nasákavostí a má antimikrobiální účinky. Je kůží velmi dobře snášen a vytváří na kůži pocit hebkosti a měkkosti. Složení (INCI): Bamboo Fiber, Polylysine

  vyrobeno: Česká republik

 • Pudr bambus [dóza] na proleženiny, mykózy a pro sportovce 30g

  Zásyp vhodný pro dospělé na opruzeniny, proleženiny, mykózy na různých částech těla vhodný i pro sportovce. Vyniká svou mimořádnou nasákavostí a má antimikrobiální účinky. Je kůží velmi dobře snášen a vytváří na kůži pocit hebkosti a měkkosti. Složení (INCI): Bamboo Fiber, Polylysine

  vyrobeno: Česká republika

 • Timodore speciální antimykotický gel pro léčbu a prevenci plísňových infekcí nehtů 7 ml

  Speciální antimykotický gel na nehty pro léčbu a prevenci plísňových infekcí nehtů, které se mohou tvořit na chodidlech a rukou. Je ideální pro ty, kteří jsou často v kontaktu s prostředím ohroženým plísňovými infekcemi, jako jsou bazény, tělocvičny atp. Gelová formulace účinkuje tak, že mění pH místa aplikace, čímž vytváří nepříznivé prostředí pro vývoj plísní. Vytváří také ochranný film, který omezuje a pomáhá předcházet šíření plísní na další nehty. Je důležité zahájit léčbu od časných příznaků plísňové infekce, léčba je rychlejší a nehet rychleji získá původní zdravý vzhled.

  Návod: Nehet očistěte a odstraňte všechny stopy po laku. Aplikujte na celý povrch nehtů a spodní stranu okraje nehtu dvakrát denně (ráno a večer). Nehet nechte zaschnout, aniž byste jej zakryli, a nenavlhčujte ho alespoň hodinu po aplikaci. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud léčba trvá nejméně 3 měsíce. Po použití obal zavřete, aby se produkt neodpařil.

  Upozornění: uchovávejte mimo dosah dětí. Nestříkejte na otevřený oheň nebo jiný zdroj zapálení. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud podráždění očí přetrvává, pokračujte ve vyplachování, vyhledejte lékaře. PŘI KONTAKTU S KŮŽÍ: omyjte velkým množstvím mýdla a vody. Výrobek je určen pouze pro dospělé. Neaplikujte v případě poškození nebo podráždění pokožky kolem nehtu. PRO VNĚJŠÍ POUŽITÍ. HOŘLAVÉ. ŠKODLIVÉ V PŘÍPADĚ POŽITÍ.

  Složení viz Ingredients.

  Vyrobeno v Itálii.

 • Timodore voděodolné náplasti na tvrdá kuří oka 9 ks

  Voděodolné náplasti na tvrdá kuří oka 9 ks.

  Účinná ochrana před třením postižených míst o botu. Vhodné také na ruce.

  Návod k použití: Aplikujte na postižené místo, jemným zatlačením dosáhnete lepšího zafixování. Pro optimální hygienu vyměňte náplast každý den. Před aplikováním doporučujeme ošetřující koupel chodidel s Timodore solí s kyslíkem.

  UPOZORNĚNÍ: neaplikujte na zanícenou, pořezanou nebo popraskanou pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Tento produkt se doporučuje pro dospělé.

  PRO VNĚJŠÍ POUŽITÍ.

  Dermatologicky testováno.

  Složení: měkká prodyšná pěnová pryž bez obsahu latexu.

  Vyrobeno v Itálii.

 • Timodore mast k odstranění kuřího oka a problémů způsobených mozoly na nohou 5 ml

  Mast k odstranění kuřího oka a problémů způsobených mozoly na nohou. Zaručený účinek bez bolesti s obsahem lanolinu a kyseliny salicylové 33%. Vhodné i pro kuří oka na rukou.

  NÁVOD K POUŽITÍ: po koupeli v teplé vodě s použitím Timodore Oxysalts aplikujte mast na kuří oko nebo mozol ve velikosti zrnka rýže a rozetřete vrstvu na celou bezcitnou oblast. Postup opakujte ráno a večer několik dní. Chraňte postižené místo náplastí Timodore, dokud kuří oko nezmizí, abyste zabránili tření o boty. Dermatologicky testováno.

  UPOZORNĚNÍ: Neaplikujte na zanícenou, pořezanou nebo popraskanou pokožku. Po použití si důkladně umyjte ruce a po každé aplikaci tubu zavřete. Uchovávejte mimo dosah dětí a skladujte na suchém místě. Chraňte oči. Tento produkt se doporučuje pro dospělé.

  PRO VNĚJŠÍ POUŽITÍ.

  Vyrobeno v Itálii.

 • Timodore tekutý odstraňovač kuřího oka na nohou a problémů způsobených mozoly na nohou s kartáčkem 12 ml

  Tekutý odstraňovač kuřího oka na nohou a problémů způsobených mozoly na nohou s kartáčkem. Zaručený účinek bez bolesti s obsahem kolodia a kyseliny salicylové 25%. Vhodné i pro kuří oka na rukou.

  NÁVOD K POUŽITÍ: po koupeli v teplé vodě s použitím Timodore Oxysalts aplikujte na kuří oko nebo mozol a počkejte, dokud se tekutina zcela nerozpustí. Postup opakujte ráno a večer několik dní. Chraňte postižené místo náplastí Timodore, dokud kuří oko nezmizí, abyste zabránili tření o boty.

  Dermatologicky testováno.

  UPOZORNĚNÍ: HOŘLAVÉ. Neaplikujte na zanícenou, pořezanou nebo popraskanou pokožku. Po použití si důkladně umyjte ruce a po každé aplikaci tubu zavřete. Uchovávejte mimo dosah dětí a skladujte na suchém místě. Chraňte oči. Tento produkt se doporučuje pro dospělé.

  PRO VNĚJŠÍ POUŽITÍ.

  Vyrobeno v Itálii.

 • HERBAVERA krém na ztvrdlé paty 120 ml

  Krém na ztvrdlé paty HERBAVERA a popraskanou kůži nohou s lanolinem a konopou. Lanolin je svým složením velmi podobný přirozené ochranné bariéře kůže, výborně se vstřebává a zůstává na pokožce bez pocitu mastnoty. Konopný olej pomáhá i při hlubších a vytrvalých prasklinách. Glycerin pokožku nohou zvláční a napomáhá její dlouhodobé hydrataci. Šalvěj má stahující a dezinfekční účinky. Stop popraskání.

 • HERBAVERA balzám na unavené nohy 120 ml

  Zklidňující balzám na masáž pokožky a svalů oteklých a unavených nohou s LEGACTIFEM, koňským kaštanem a kostivalem. LEGACTIF je speciální směs rostlinných výtažků listnatce ostnatého, zlatobyle obyčejného a citroníku pro masáže s účinkem na pokožku unavených a těžkých nohou. Masáž pokožky v oblasti svalů a šlach nohou působí podpůrně při problémech s otoky a snižuje její svědění. Mentol s mátou mají chladivý a osvěžující účinek a navozují pocit svěžesti. Konopný olej a konopné výtažky mají výborné působení na pokožku a zvyšují působení celého přípravku.