Filtrovat podle

Určení

Určení

Péče o nohy

Nohy nás nesou den co den směrem, který jim ukazujeme a my na ně neprávem zapomínáme. Renomované značky Dulgon a Timodor připravili pro své klienty kolekci krémů, gelů, sprejů a solí věnovaných právě nohám , které jsou základem naší rovnováhy. V online drogerii najdete i krém pro zjemnění popraskané pokožky na patách, spreje s mentolem, chladivé, vitalizující, hydratační a pečující gely, které Vašim nohám dodají potřebnou sílu pro další kroky. Extrakty z limetky a máty odstraní únavu. Sůl s kyslíkem as výtažkem z kaštanu koňského chodidla oživí a tonizuje. Připravte si prospěšný a blahodárný koupel nohou, které po něm budou jako znovuzrozené.

Aktivní filtry

 • Timodore krém na popraskané paty 75 ml

  99,50 Kč

  Timodore intenzivní krém na popraskané paty. S obsahem urea, betainu, alantoinu suchou pokožku nohou hydratuje a efektivně zabraňuje vysoušení.

 • Timodore sůl s kyslíkem pro koupel nohou 400g

  126,00 Kč

  Osvěžuje, tonizuje a dezinfikuje unavené nohy. Speciální složení ze směsí solí, aromatických olejů a extraktu jírovce snižuje bolest, tlumí otoky a poskytuje úplnou relaxaci. Vhodné pro úlevu nadměrně zatěžovaných nohou.

 • Timodore antibakteriální sprej na nohy se zázvorem 150 ml

  119,50 Kč

  Osvěžující sprej na nohy s antibakteriálním účinkem. Extrakt tymiánu a zázvoru nohy chrání, ošetřuje a osvěžuje během celého dne. Můžete použít i jako sprej do bot.

 • Timodore antibakteriální sprej na nohy 150 ml

  119,50 Kč

  Osvěžující sprej na nohy s antibakteriálním účinkem. Vaše nohy chladí, ošetřuje a osvěžuje s dlouhodobým účinkem. Můžete použít i jako sprej do bot.

 • TIMODORE přírodní minerální pemza s dvojím účinkem

  119,50 Kč

  Přírodní minerální pemza s dvojím účinkem.Zelená část odstraňuje suchou, ztvrdlou, drsnou a zrohovatělou pokožku na chodidlech. Po použití bílé části zůstává pokožka hladká a jemná.Vhodné na odstraňování nečistot i na loktech a kolenách.Použitie: navlhčete pemzu horkou vodou, přidejte trochu mýdla a jemně třete ošetřované miesta.Upozornenie: Držte mimo dosah detí.Nevhodné pro děti do tří rokov.Nepoužívajte na podrážděnou, červenou a poraněnou pokožku.Len pro venkovní použití.Vyrobeno v Itálii.

 • TIMODORE antibakteriální deodorant krém na chodidle 50 ml

  114,50 Kč

  Antibakteriální deodorant krém na chodidlá.Ideálne řešení nadměrného pocení a odstranění nepříjemného zápachu.Komplex látek s extraktem tymiánu s antibakteriálními a ošetřujícími vlastnostmi zabraňuje zápachu, reguluje pot a udržuje chodidla suché a svěží celý den. Návod: aplikujte na čisté chodidla a jemně v masírujte. Dermatologicky testováno. Bez parabénov.Upozornenie: Držte mimo dosah detí.Nevhodné pro děti do tří rokov.Len na vnější použití.Pokud vznikne alergická reakce nepoužívajte.Chráňte oči a sliznicu.Nepoužívajte na podrážděnou, červenou a poraněnou pokožku.ZLOŽENIE viď.INGREDIENTS.Vyrobeno v Itálii.

 • TIMODORE antibakteriální deodorant pudr na chodidla 75 ml

  99,50 Kč

  Antibakteriální deodorant pudr na chodidlá.Ideálne řešení nadměrného pocení a odstranění nepříjemného zápachu..Komplex látek s extraktem tymiánu s antibakteriálními a čisticími vlastnostmi zabraňuje zápachu, reguluje pot a udržuje chodidla suché a svěží celý den. Návod: každé ráno aplikujte pudr na chodidla mezi prsty, do ponožky a obuvi. Dermatologicky testováno.

  Bez parabénov.Upozornenie: Držte mimo dosah detí.Nevhodné pro děti do tří let, Po použití obal uzavřete a umyjte si důkladně ruky.Nevdychovať.Len na vnější použití.Pokud vznikne alergická reakce nepoužívejte.

  Chraňte oči a sliznicu.Nepoužívajte na podrážděnou, červenou a poraněnou pokožku.Držte mimo velkého chladu a tepla.

  SLOŽENÍ viď.INGREDIENTS.

  Vyrobeno v Itálii.

 • TIMODORE antibakteriální deodorant anti-perspirant pudr na chodidla se zázvorem 75 ml

  99,50 Kč

  Antibakteriální deodorantanti-perspirant pudr na chodidla se zázvorom.Ideálne řešení nadměrného pocení a odstranění nepříjemného zápachu..Komplex látek s extraktem tymiánu s antibakteriálními a čisticími vlastnostmi zabraňuje zápachu, reguluje pot a udržuje chodidla suché a svěží celý den. Návod: každé ráno aplikujte pudr na chodidla mezi prsty, do ponožky a obuvi. Dermatologicky testováno.Bez parabénov.Upozornenie: Držte mimo dosah detí.Nevhodné pro děti do tří let, Po použití obal uzavřete a umyjte si důkladně ruky.Nevdychovať.Len na vnější použití.Pokud vznikne alergická reakce nepoužívejte.Chraňte oči a sliznicu.Nepoužívajte na podrážděnou, červenou a poraněnou pokožku.Držte mimo velkého chladu a tepla.SLOŽENÍ viď.INGREDIENTS.Vyrobeno v Itálii.