Filtrovat podle

Cena

Cena

 • 49,00 Kč - 133,00 Kč

Určení

Určení

Zubní pasty

Využití pohodlnou a levnou možnost nakoupit online už i zubní pasty. Výběr je bohatý a stačí vědět co od zubní pasty očekáváte. Jsou zde bělící pasty s aktivním kyslíkem, pasty pro kuřáky proti zubnímu kameni, přírodní pasty bez mentolu, pasty s dvojím účinkem pro zuby i dásně, případně antibakteriální pasty. No a nezapomněli jsme ani na děti, pro které je v naší nabídce značka Dulgon. Investujte do sebevědomého úsměvu.

Aktivní filtry

 • Pasta del Capitano zubní pasta pro kuřáky proti zubnímu kameni 100 ml

  51,00 Kč

  Zubní pasta pro kuřáky proti zubnímu kameni. Účinné odstraňování tabákového dehtu. Skvrny způsobené kouřením odstraňuje jemně bez poškození zubní skloviny. S Pyrofosforečnanem a formule Sulfetal Zn® s antibakteriálním účinkem. Extrakt ŠALVÍ, TYMIANU a BIO MÁTY ošetřuje a dodává svěží dech. Neobsahuje SLS, Triclosan, Parabeny a Formaldehyd.

 • Pasta del Capitano BIO ZÁZVOR zubní pasta 100 ml

  51,00 Kč

  Zubní pasta s certifikovaným organickým zázvorem kompletně chrání celou ústní dutinu. Osvěžuje dech díky přírodnímu aroma zázvoru. Dodatečně přirozená jemná štiplavost zázvoru podporuje krevní oběh v dásních a tím stimuluje produkci slin. Vědecké studie potvrdily antimikrobiální potenciál zázvorového extraktu.

 • Alkmene BIO zubní pasta s extraktem máty vodní 100 ml

  126,00 Kč

  ZUBNÍ PASTA s obsahem BIO extraktu Máty vodní pro silné a zdravé zuby.

 • Pasta del Capitano PLACCA E CARIE zubní pasta 100 ml

  50,00 Kč

  Řada Pasta del Capitano nabízí vždy ověřené, účinné a klinicky testované produkty pro ústní hygienu. Zubní pasta Pasta del Capitano PLACCE E CARIE s certifikovanou BIO mátou účinně ochraňuje zuby i dásně. Díky přítomnosti 2 fluoridových solí pomáhá neutralizovat kyseliny přítomné na zubní sklovině a je účinná proti plaku a kazu. Díky zinku působí antibakteriálně. Složení s exkluzivní molekulou Sulfetal Zn® garantuje kompletní hygienu dutiny ústní. Výsledkem je hloubková čistota ústní dutiny a účinná prevence proti plaku a kazu. V kombinaci s ústními vodami, které naleznete v nabídce našeho eshopu docílíte dokonalé čistoty a ochrany ústní dutiny.

 • Sonic Gel zubní pasta dětská pro sonické kartáčky 50 ml

  132,50 Kč

  Sonic Gel je vhodný i pro děti. Je navržen tak, aby byl přínosem i pro zoubky ty najmenších.Veľmi unikátním a inovativním produktem je SONIC GEL - tento zubní gel byl speciálně vyvinut pro sonické kartáčky, které v posledních týdnech vykazují vzrůstající oblíbenost nejen české, ale i zahraniční populace. Náš SONIC GEL je vyvinut tak, aby chránil zuby před poškozením a zvýšil efektivnost využívání sonických kartáčků.

  Klasické zubní pasty obsahují vyšší obsah abraziv. Pokud dlouhodobě používáte klasickou zubní pastu se sonickými zubním kartáčkem, může vlivem vyššího obsahu abraziv dojít k poškození zubní skloviny. Protože SONIC GEL má nízkou hladinu abraziv, nedochází při používání sonického zubního kartáčku z poškození zubní skloviny. SONIC GEL obsahuje i další látky, které chrání zubní sklovinu a zvyšují hygienu ústní dutiny.

  Tento produkt je zcela ojedinělý a skvěle doplní Vaše portfolio zubních past a podpoří prodej sonických kartáčků na Vašich prodejnách. Podrobnější informace naleznete v přiložené prezentaci a velmi ráda Vám zodpovím případné otázky ohledně tohoto produktu.

   

  Kromě toho, že SONIC GEL má nízký obsah abraziv, tak má i kopu dalších výhod:

        - SONIC GEL je mnohem méně abrazivní, než běžné zubní pasty, a proto nedochází k poškození zubní skloviny.

  - Mikročástice oxidu titaničitého mají vynikající bělící vlastnosti. Spolu se silicí mátovou působní na ústní dutinu antimikrobiální.

  - Efektivní ochranu zubů zajišťují speciální síťové polymery, které zmírňují dopad abrazivních části a proto zabraňují poškození zubní skloviny.

  - Gel obsahuje látku Betaglukan, který funguje jako stimulátor imunity. Další přínos ve složení má Allantoin, který působí hojivě a protizánětlivě.