Filtrovat podle

Cena

Cena

 • 49,00 Kč - 117,00 Kč

Určení

Určení

Zubní pasty

Využití pohodlnou a levnou možnost nakoupit online už i zubní pasty. Výběr je bohatý a stačí vědět co od zubní pasty očekáváte. Jsou zde bělící pasty s aktivním kyslíkem, pasty pro kuřáky proti zubnímu kameni, přírodní pasty bez mentolu, pasty s dvojím účinkem pro zuby i dásně, případně antibakteriální pasty. No a nezapomněli jsme ani na děti, pro které je v naší nabídce značka Dulgon. Investujte do sebevědomého úsměvu.

Existuje 13 produktů.

Zobrazení 1-13 z 13 položek

Aktivní filtry

 • Pasta del Capitano - zubní pasta BABY 3+ Tuttifrutti 75 ml

  51,00 Kč

  Dětská zubní pasta 3+ speciálně vyvinutá pro zachování zdravých zubů a dásní v raném dětství. Vytváří vrstvu fluoridu vápenatého na zubní sklovině, zabraňuje tvorbě zubního plaku a zubního kazu. Výrazná chuť ovoce a vícebarevnost mikrogranul povzbuzuje děti k čištění zoubků. Betain a extrakt slézu uklidňuje dásně.Patentovaná formule Sulfetal Zn s antibakteriálním účinkem. Ochrana mléčných zubů a dásní je velmi důležitá pro zdravý růst trvalých zubů.

 • Pasta del Capitano dětská zubní pasta JUNIOR 6+ 75ml

  51,00 Kč

  Zubní pasta pro děti ve věku 6 a více let speciálně vyvinutá pro ochranu před zubním kazem a potřeby nově prořezávajících se trvalých zubov.Lahodný gel s jemnou příchutí máty obohacený o fluorid a vápník zabraňuje tvorbě zubního kazu a zubního plaku.Betaín a VITAMIN E zklidňuje dásně a udržuje jejich zdravé.Patentovaná formule Sulfetal Zn s antibakteriálním účinkem.

 • Alkmene TEA TREE zubní pasta 100 ml

  117,00 Kč

  Zubní pasta klasik chrání před zubním kazem, zabraňuje tvorbě zubního kamene a plaku.

 • Alkmene TEA TREE zubní pasta HERBAL 100 ml

  117,00 Kč

  Zubní pasta HERBAL pre zdravé zuby a svěží dych.

 • Pasta del Capitano ANTITARTARO 100 ml

  51,00 Kč

  Zubní pasta pro kuřáky proti zubnímu kameni - účinné odstraňování tabákového dechtu. Škvrny způsobené kouřením odstraňuje jemně bez poškození zubní skloviny. S pyrofosforečnan a formulí Sulfetal Zn s antibakteriálním účinkom. Extrakt šalvěje, tymiánu a BIO máty ošetřuje a dává svěží dech.Neobsahuje SLS, Triclosan, Parabeny a Formaldehyd. Vyrobeno v Itálii.

 • Pasta del Capitano ZENZERO CON ANTIBATTERICO 100 ml

  51,00 Kč

  Pasta del Capitano ZENZERO con ANTIBATTERICO s BIO zázvorem a antibakteriálním účinkem je ideální zubní pastou pro správnou ústní hygienu celé rodiny. Složení s exkluzivní molekulou Sulfetal Zn® zaručuje úplnou ústní hygienu, díky antibakteriálním účinkům Zinku. Přítomnost fluoru napomáhá chránit a posilovat sklovinu. Výsledkem je kompletní hygiena a osvěžující účinek ústní dutiny.  

 • SilverCare zubná pasta junior Bubble gum 50ml

  48,50 Kč

  ZUBNÍ PASTA pro děti ve věku 3 a více let bez cukru.

 • Zubní kartáček + zubní pasta pro kuřáky cestovní balení 25 ml

  95,50 Kč

  Zubní kartáček + zubní pasta 25 ml pro kuřáky cestovní balení

 • Alkmene zubní pasta s BIO extraktem máty vodní 100 ml

  114,50 Kč

  ZUBNÍ PASTA s obsahem BIO extraktu Máty vodní pro silné a zdravé zuby.

 • Pasta del Capitano baby +3 75 ml

  50,00 Kč

  ZUBNÍ PASTA pro děti ve věku 3 a více let speciálně vyvinutá pro zachování zdravých zubů a dásní v ranním detstve.Vytvára vrstvu fluoridu vápenatého na zubní sklovině, zabraňuje tvorbě zubního plaku a zubního kazu. Výrazná chuť jahody a vícebarevnost mikrogranulí povzbuzuje děti k čištění zúbkov.Betaín a extrakt slézu zklidňuje ďasná.Patentovaná formule Sulfetal Zn s antibakteriálním účinkom.Ochrana mléčných zubů a dásní je velmi důležitá pro zdravý růst

 • Pasta del Capitano Carbone 100 ml

  50,00 Kč

  Zubní pasta pro obnovu přirozené bělosti zubů bez poškození zubní skloviny a pro svěží dech. Antibakteriální účinek s obsahem patentované formule Sulfetal Zn®. Aktivní rostlinné dřevěné uhlí s absorpčními vlastnostmi s výsledkem efektivního bělení zubů.

 • Pasta del Capitano PLACCA E CARIE 100 ml

  50,00 Kč

  Řada Pasta del Capitano nabízí vždy ověřené, účinné a klinicky testované produkty pro ústní hygienu. Zubní pasta Pasta del Capitano Placca e Carie s certifikovanou BIO mátou účinně ochraňuje zuby i dásně, díky přítomnosti 2 fluoridových solí pomáhá neutralizovat kyseliny přítomné na zubní sklovině a je účinná proti zubnímu plaku a kazu. Díky zinku působí antibakteriálně. Složení s exkluzivní molekulou Sulfetal Zn® garantuje kompletní hygienu ústní dutiny. Výsledkem jsou: hloubková čistota ústní dutiny a účinná prevence proti zubnímu plaku a kazu. V kombinaci s ústními vodami, které najdete v nabídce našeho eshopu docílíte dokonalé čistoty a ochrany ústní dutiny. Dovoz Itálie.

 • Sonic Gel zubní pasta dětská pro sonické kartáčky 50 ml

  132,50 Kč

  Sonic Gel je vhodný i pro děti. Je navržen tak, aby byl přínosem i pro zoubky ty najmenších.Veľmi unikátním a inovativním produktem je SONIC GEL - tento zubní gel byl speciálně vyvinut pro sonické kartáčky, které v posledních týdnech vykazují vzrůstající oblíbenost nejen české, ale i zahraniční populace. Náš SONIC GEL je vyvinut tak, aby chránil zuby před poškozením a zvýšil efektivnost využívání sonických kartáčků.

  Klasické zubní pasty obsahují vyšší obsah abraziv. Pokud dlouhodobě používáte klasickou zubní pastu se sonickými zubním kartáčkem, může vlivem vyššího obsahu abraziv dojít k poškození zubní skloviny. Protože SONIC GEL má nízkou hladinu abraziv, nedochází při používání sonického zubního kartáčku z poškození zubní skloviny. SONIC GEL obsahuje i další látky, které chrání zubní sklovinu a zvyšují hygienu ústní dutiny.

  Tento produkt je zcela ojedinělý a skvěle doplní Vaše portfolio zubních past a podpoří prodej sonických kartáčků na Vašich prodejnách. Podrobnější informace naleznete v přiložené prezentaci a velmi ráda Vám zodpovím případné otázky ohledně tohoto produktu.

   

  Kromě toho, že SONIC GEL má nízký obsah abraziv, tak má i kopu dalších výhod:

        - SONIC GEL je mnohem méně abrazivní, než běžné zubní pasty, a proto nedochází k poškození zubní skloviny.

  - Mikročástice oxidu titaničitého mají vynikající bělící vlastnosti. Spolu se silicí mátovou působní na ústní dutinu antimikrobiální.

  - Efektivní ochranu zubů zajišťují speciální síťové polymery, které zmírňují dopad abrazivních části a proto zabraňují poškození zubní skloviny.

  - Gel obsahuje látku Betaglukan, který funguje jako stimulátor imunity. Další přínos ve složení má Allantoin, který působí hojivě a protizánětlivě.