Filtrovat podle

Určení

Určení

Ústní vody

Kapacity v ústní hygieně jako Boccamint, Elmex, Meridol investují i do výzkumu a výroby kvalitních ústních vod, které jsou výborným doplňkem k ústní hygieně. Mějte zdravé zuby a svěží dech. Nakupujte za výhodné ceny v našem e-shopu.

Existuje 2 produktů.

Zobrazení 1-2 z 2 položek

Aktivní filtry

  • Pasta del Capitano BIO ZÁZVOR ústní voda 400 ml

    Nová ústní voda Pasta del Capitano neobsahuje alkohol, parbeny, SLS, triklosan a jiné konzervační látky. Patentovaná složka Sulfetal Zn® kombinuje antibakteriální vlastnosti zinku s čistícím účinkem povrchově aktivních látek získaných z kokosového oleje. Jedinečný a zároveň vzácný certifikovaný BIO ZÁZVOR svojí osvěžující složkou zesiluje antibakteriální účinnost ústní vody a podporuje tak zlepšení krevního oběhu v dásních, čímž zajišťuje dlouhodobě svěží dech.

  • Pasta del Capitano OX-ACTIVE WHITENING ústní voda bez alkoholu 400 ml

    Ústní voda OX-ACTIVE WHITENING pro citlivé zuby a dásně. Patentovaná složka Sulfetal Zn® s antibakteriálními vlastnostmi zinku pro dokonalou ústní hygienu celé rodiny. Plasdone® univerzální složka schopná absorbovat skvrny a obnovovat přirozenou bělost zubů bez poškození skloviny. Certifikovaná BIO máta svojí osvěžující složkou zesiluje antibakteriální účinnost ústní vody a podporuje tak zlepšení krevního oběhu v dásních, čímž zajišťuje dlouhodobě svěží dech. Betain zklidňuje a zabraňuje podráždění dásní. Citrát draselný snižuje citlivost zubů.