Filtrovat podle

Kategorie
more... méně
Určení
more... méně
Cena
133 134

Seznam produktů značky Diplona

Profesionální řada Diplona je trendem současnosti pro ženy a muže náročných na vysokou kvalitu. Vysokohodnotné receptury šamponů na vlasy, kondicionérů na vlasy a vlasových kúr jsou zárukou profesionální péče i při domácím používání. Profesionální řada Diplona byla vyvinuta pod dozorem vícenásobného mistra země, mistra Německa a držitele Evropského poháru profesionálních kadeřníků Dietera Brunneta. Jeho doporučení Diplony pro péči o vlasy je založeno na znalostech a bohatých zkušenostech. Dopřejte si i Vy krásné a zdravé vlasy.

 • Diplona Professional YOUR VOLUME PROFI šampon pro zvětšení objemu pro jemné a řídké vlasy 600 ml

  133,50 Kč

  ŠAMPON pro ZVĚTŠENÍ OBJEMU pro jemné a řídké vlasy. Profesionální péče o slabé vlasy. Jemně pěnící šampon s PANTENOLEM dává vlasům objem a sílu, vlasy zůstanou lehké, nezatížené, silné a zářivě lesklé.

  Použití: Naneste na vlhké vlasy, jemně vmasírujte a opláchněte vlažnou vodou.

  BEZ SILIKONŮ

  BEZ PARABENŮ

  VEGAN

  Složení viz. Ingredients

  Vyrobeno v NĚMECKU

 • Diplona Professional YOUR REPAIR PROFI kondicionér pro poškozené a suché vlasy 600 ml

  133,50 Kč

  KONDICIONÉR pro SUCHÉ, POŠKOZENÉ a lámavé vlasy. Vegani!

  Profesionální ochrana a ošetření suchých a poškozených vlasov.Krémový kondicionér s pantenolu a pšeničnými proteiny dává vlasům ochranný film, vyhlazuje povrch vlasů, posiluje je a regeneruje.Vlasy získají hedvábný lesk, jsou hladké a okamžitě rozčesateľné.Použitie: Naneste na vlhké vlasy a nechte působit 2 minuty. Opláchněte vlažnou vodou, pro speciální efekt lesku použijte na závěr studenou vodu.Pre dokonalý výsledek doporučujeme použít šampon z řady

  DIPLONA YOUR REPAIR PROFI. Složení viď.Ingredients.

  Vyrobeno v NĚMECKU.

 • Diplona Professional YOUR SHINE PROFI kondicionér pro normální vlasy bez lesku 600 ml

  133,50 Kč

  KONDICIONÉR pro NORMÁLNÍ VLASY bez lesku.

  Profesionální péče pro získání hedvábného lesku vlasů. Krémový kondicionér s PANTENOLEM a NIACINAMIDEM ošetřuje matné vlasy a dává jim brilantní lesk. Vlasy jsou poddajné a okamžitě rozčesatelné.

  Použití: Naneste na vlhké vlasy a nechte působit 2 minuty. Opláchněte vlažnou vodou, pro speciální efekt lesku použijte na závěr studenou vodu. Pro dokonalý výsledek doporučujeme použít šampon z řady DIPLONA YOUR SHINE PROFI.

  Složení viz. Ingredients

  Vyrobeno v NĚMECKU

 • Diplona Professional YOUR COLOR PROFI kondicionér pro zářivou barvu barvených a melírovaných vlasů 600 ml

  133,50 Kč

  KONDICIONÉR pro ZÁŘIVOU BARVU BARVENÝCH a MELÍROVANÝCH vlasů.

  Profesionální ochrana barvených a melírovaných vlasů. Krémový kondicionér s JOJOBOVÝM olejem as PANTENOLEM dává vlasům ochranný film, vyhlazuje povrch vlasů, udržuje lesk a zářivost jejich barvy. Vlasy jsou poddajné a okamžitě rozčesatelné.

  Použití: Naneste na vlhké vlasy a nechte působit 2 minuty. Opláchněte vlažnou vodou, pro speciální efekt lesku použijte na závěr studenou vodu. Pro dokonalý výsledek doporučujeme použít šampon z řady DIPLONA YOUR COLOR PROFI.

  VEGAN

  Složení viz.Ingredients

  Vyrobeno v NĚMECKU

 • Diplona Professional YOUR NUTRITION PROFI kondicionér pro dlouhé a lámavé vlasy 600 ml

  133,50 Kč

  KONDICIONÉR pro DLOUHÉ a LÁMAVÉ vlasy.

  Profesionální péče pro získání zdravého vzhledu vlasů. Krémový kondicionér s PANTENOLEM, BAMBUCKÝM MÁSLEM a PŠENIČNÝM PROTEINON vlasy chrání a intenzivně ošetřuje po celé délce a minimalizuje jejich křehkost. Vlasy jsou poddajné, hedvábně lesklé a okamžitě rozčesatelné.

  Použití: Naneste na vlhké vlasy a nechte působit 2 minuty. Opláchněte vlažnou vodou, pro speciální efekt lesku použijte na závěr studenou vodu. Pro dokonalý výsledek doporučujeme použít šampon z řady DIPLONA YOUR NUTRITION PROFI.

  VEGAN

  Složení viz. Ingredients

  Vyrobeno v NĚMECKU

 • Diplona Professional PROFI VITAL FORCE šampon pro muže 600 ml

  133,50 Kč

  PROFI šampon pro muže VITAL FORCE. Více energie pro silné vlasy a zdravou pokožku hlavy. PANTENOL a VITAPLEX TM obnovují a ozdravují přirozenou strukturu vlasů. Vitalizuje vlasy a kůži hlavy. Denní VITAPLEX ošetření hydratuje, posiluje a chrání.

  Použití: Naneste na vlhké vlasy, jemně vmasírujte a důkladně opláchněte vlažnou vodou.

  BEZ SILIKONŮ

  BEZ PARABENŮ

  Složení viz.Ingredients

  Vyrobeno v Německu

 • Diplona Professional YOUR OIL THERAPY kondicionér pro extrémně suché, lámavé a unavené vlasy 600 ml

  133,50 Kč

  INTENZIVNÍ KONDICIONÉR pro EXTRÉMNĚ SUCHÉ, LÁMAVÉ a UNAVENÉ VLASY s ARGÁNOVÝM OLEJEM.

  Profesionální péče pro získání hladkých a poddajných vlasů s krásnými kudrly. Vysoce kvalitý ARGANOVÝ OLEJ dává vlasům ochranný film, vlasy intenzivně ošetřuje a redukuje efekt zkrepovatění vlasů. Vlasy získají pružnost, tvárnost pro definované kudrny, jsou hladké a okamžitě rozčesatelné.

  Použití: Naneste na vlhké vlasy a nechte působit 2 minuty. Opláchněte vlažnou vodou, pro speciální efekt lesku použijte na závěr studenou vodu. Pro dokonalý výsledek doporučujeme použít šampon z řady DIPLONA YOUR OIL THERAPY PROFI.

  BEZ SILIKONŮ

  VEGAN

  Složení viz. Ingredients

  Vyrobeno v NĚMECKU