Filtrovat podle

Cena

Cena

 • 4,00 € - 6,00 €

Určení

Určení

Typ pleti

Typ pleti

Deodoranty a antiperspiranty

Přesto, že vedete aktivní život můžete být stále svěží. Ochrana proti pocení a neutralizace zápachu jsou již dnes samozřejmostí. Tuhé antiperspiranty, spreje, ale i roll-ony Vám garantují 48 hodinovou svěžest a pocit sebevědomí. V našem sortimentu jsou také antiperspiranty speciálně vyvinuté pro stresové situace, s látkami eliminujúcimi pach vylučován na bázi stresových hormonů. Najdete zde i deodoranty s chladivým účinkem, antibakteriální, naturální bez alkoholu a barviv a antiperspiranty pro ženy i pro muže. 

Aktivní filtry

 • Vandini - NUTRI Výživné tělové mléko pro suchou pokožku 200 ml

  5,00 €

  Bohatá péče jemně vonící po pivoňka. Rychle se vstřebává a dodává pokožce náchylné k suchu intenzivní péči a pružnost.

 • Vandini ENERGY tělové mléko pro normální až suchou pokožku 200 ml

  5,00 €

  Energizující tělové mléko pro normální až suchou pokožku.KVETOVÁ VODA & ošetřující komplex látek: extrakt KVĚTU POMERANČ, babassuový olej a ENERGY- komplex s pomerančovým olejem a bambucké máslo optimalizuje přirozenou rovnováhu vlhkosti pokožky.Povzbudzujúca vůně květů pomeranče oživuje vaši mysl! Rychle vsakující textura se vzácnou vodou květu účinně ošetřuje pokožku a posiluje její přirozené ochranné funkce. Dopřejte pokožce citelné osvěžení. * Netestováno na zvířatech * vegany * DERMATOLOGICKY potvrzeno. Složení viď.Ingredients. Vyrobeno v Německu.

 • Vandini ENERGY tělový krém pro normální až suchou pokožku 200 ml

  6,00 €

  Energizující tělový krém pro normální až suchou pokožku.KVETOVÁ VODA & ošetřující komplex látek: extrakt KVĚTU POMERANČ, babassuový olej a ENERGY- komplex s pomerančovým olejem a bambucké máslo optimalizuje přirozenou rovnováhu vlhkosti pokožky.Povzbudzujúca vůně květů pomeranče oživuje vaši mysl! Lehká rychle vsakující textura se vzácnou vodou květu účinně ošetřuje pokožku a posiluje její přirozené ochranné funkce. Dopřejte pokožce citelné osvěžení. * Netestováno na zvířatech * vegany * DERMATOLOGICKY potvrzeno. Složení viď.Ingredients. B.Bystrica.Vyrobené v Německu.